• banner2-1
 • banner2-3
 • banner1-3

Зошто Изберете нас

 • сертификација

  сертификација

  Сите производи се ISO9001 националните квалитет систем за сертификација и ISO14001 меѓународна сертификација на системот за заштита на животната средина и меѓународната здравствена окупација систем OHSAS и сертификација CE одобрение
 • Почитувај

  Почитувај

  Со текот на годините, MuTong има стекнато многу почести како 3,15 национален интегритет претпријатија и ААА демонстрација единица на квалитет, репутација, услуга во Кина и кинескиот Иновативен името на брендот, како и кинески познатиот бренд.
 • serivce

  serivce

  MU Тонг Забава играчки Иновации е root.Win-win е foundation.We инсистира на иновациите технологија за победа на пазарот и изработка на техничка сила комерцијализација да се создадат различни повисок квалитет забавни опрема за клиентите.
 • производ

  производ

  Имаме 15 години искуство во производство на внатрешна и надворешна опрема за рекреација и ние сме прави незапирливата напори за производство на највисоките стандарди во светот, а повеќето еколошки и најсигурен забавни опрема.

ЗА

ни

Шангај Тонг MU Забава играчки копродукции, Ltd.Innovation е root.Win-win е основа

Му Шангај Тонг Забава играчки копродукции, Ltd.is наоѓа во Шангај Chedun Индустриски Park.It е сеопфатна претпријатија кои ги комбинира истражување и развој, проектирање, производство, продажба, инсталација, сервис заедно, произведува внатрешна и надворешна рекреација equipment.It се посветува да обезбеди висок квалитет на рекреативни објекти за недвижен имот, детски градинки, улици, заедници, паркови, хотели, туристички места, водни паркови и сите видови на тематски паркови.

Гледај Повеќе

Последни вести

 • 26/10/17

  The 16th International Trade Fair For Toy...

  Прочитај повеќе
 • Welcome customers from the United States to visit our factory
  17/10/17

  Welcome customers from the United States ...

  Today, from the United States customers to visit the factory in Shanghai Mutong, the customer said on Mutong  factory is very satisfied, we appreciate the very professional, factory production process integration, pro...
  Прочитај повеќе
 • 2017 Кина (Шангај) Меѓународна пејзаж Архитектура саем
  27/06/17

  2017 Кина (Шангај) Меѓународна земји ...

  2017 Кина (Шангај) Меѓународна пејзаж Архитектура саем се одржа во Шангај Светот Експо Изложба сала од 7-ми јуни до 9-ти. Шангај Шепард учествуваа на изложбата и постигнато целосно ...
  Прочитај повеќе
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп