• banner2-1
 • banner2-3
 • banner1-3

Зошто Изберете нас

 • сертификација

  сертификација

  Сите производи се ISO9001 националните квалитет систем за сертификација и ISO14001 меѓународна сертификација на системот за заштита на животната средина и меѓународната здравствена окупација систем OHSAS и сертификација CE одобрение
 • Почитувај

  Почитувај

  Со текот на годините, MuTong има стекнато многу почести како 3,15 национален интегритет претпријатија и ААА демонстрација единица на квалитет, репутација, услуга во Кина и кинескиот Иновативен името на брендот, како и кинески познатиот бренд.
 • serivce

  serivce

  MU Тонг Забава играчки Иновации е root.Win-win е foundation.We инсистира на иновациите технологија за победа на пазарот и изработка на техничка сила комерцијализација да се создадат различни повисок квалитет забавни опрема за клиентите.
 • производ

  производ

  Имаме 15 години искуство во производство на внатрешна и надворешна опрема за рекреација и ние сме прави незапирливата напори за производство на највисоките стандарди во светот, а повеќето еколошки и најсигурен забавни опрема.

ЗА

ни

Shanghai MU Tong Toys Co., Ltd.Innovation is the root.Win-win is the foundation

Shanghai Mu Tong Toys Co., Ltd is located in Shanghai Chedun Industrial Park.It is a comprehensive  enterprises which combines R & D, design, manufacture, sale, installation, service together, produces indoor and outdoor recreation equipment.It devotes itself to provide high quality recreational facilities for real estate, kindergartens, streets, communities, parks, hotels, tourist resorts, water parks and all kinds of theme parks.

Гледај Повеќе

Последни вести

 • Shanghai mutong new water playground world design
  23/05/18

  Shanghai mutong new water playground worl...

  Прочитај повеќе
 • Big season for water park is comming. The production is very busy now~
  22/05/18

  Big season for water park is comming. The...

  Прочитај повеќе
 • Mutong water park fiberglass slides project
  22/05/18

  Mutong water park fiberglass slides project

  Прочитај повеќе
 • Our new installed water amusement playground in USA
  21/05/18

  Our new installed water amusement playgro...

  Mutong offers a variety of design, manufacture and install services to best meet your project needs. Our experienced design staff will assist you from initial creative concepts to complete technical engineered drawin...
  Прочитај повеќе
 • 18/05/18

  Welcome to our honored guests from Korea!

                Today,our guests and also partner from Korea visiting the factory in Shanghai Mutong. They’re a very big landscape company which working special for government i...
  Прочитај повеќе
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа