• banner2-1
 • banner2-3
 • banner1-3

Pse Zgjidhni Us

 • Certifikim

  Certifikim

  Të gjitha produktet janë të sistemit të cilësisë ISO9001 kombëtar certifikimit dhe ISO14001 certifikimit ndërkombëtar të sistemit të mbrojtjes së mjedisit dhe ndërkombëtare të sistemit shëndetësor profesioni OHSAS certifikimit dhe certifikimit CE miratim
 • Nder

  Nder

  Gjatë viteve, MuTong ka fituar shumë dekorata si Njësisë 3.15 Kombëtar Integriteti ndërmarrjet dhe AAA demonstrim i Cilësisë, reputacion, shërbim në Kinë dhe kineze përtërij emri i markës, dhe kineze famshme Brand.
 • serivce

  serivce

  MU Tong Amusement Toy Inovacioni është root.Win fitojë është foundation.We insistojnë në inovative të teknologjisë për të fituar tregun dhe duke e bërë fuqi komercializimit teknike për të krijuar të lartë pajisje të ndryshme të cilësisë zbavitës për konsumatorët.
 • Produkt

  Produkt

  Ne kemi 15 vjet përvojë në prodhimin e pajisjeve shtëpie dhe natyrë rekreacion dhe ne jemi duke bërë përpjekje pandërprerë për të prodhuar standardet e botës më të larta dhe më miqësore me mjedisin, si dhe pajisjet më të sigurt dëfrim.

RRETH

SHBA

Shanghai MU Tong Amusement Toy Co., Ltd.Innovation është root.Win fitojë është themeli

Shanghai Mu Tong Amusement Toy Co., Ltd.is vendosur në Shanghai Chedun Industriale Park.It është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse e cila kombinon R & D, projektimin, prodhimin, shitjen, instalimin, shërbimit së bashku, prodhon brendshme dhe te jashtme rekreative equipment.It kushton veten për të siguruar cilësi të lartë objekteve rekreative për pasuri të patundshme, kopshte, rrugë, komunitetet, parqe, hotele, vendpushime turistike, parqet e ujit dhe të gjitha llojet e parqet temë.

Shiko më shumë

Lajmet e fundit

 • 26/10/17

  The 16th International Trade Fair For Toy...

  Lexo më shumë
 • Welcome customers from the United States to visit our factory
  17/10/17

  Welcome customers from the United States ...

  Today, from the United States customers to visit the factory in Shanghai Mutong, the customer said on Mutong  factory is very satisfied, we appreciate the very professional, factory production process integration, pro...
  Lexo më shumë
 • 2017 China (Shanghai) Landscape Architecture Panairin Ndërkombëtar të Tregtisë
  27/06/17

  2017 Tokat China (Shanghai) Ndërkombëtare ...

  2017 China (Shanghai) Landscape Architecture Fair Tregtisë Ndërkombëtare u mbajt në World Expo Ekspozita Hall Shanghai nga 7 qershor në 9. Shanghai Shepherd marrë pjesë në ekspozitë dhe ka arritur një të plotë ...
  Lexo më shumë
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star