Поздравниот подлога воден парк Спреј Јамки за деца

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $200-5000/ Piece
 • Мин.нарачката Кол: 1 set
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Shanghai,Ningbo
 • Начин на плаќање: T/T,L/C,D/A,D/P
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  салонот

  производство

  Зошто да изберете Mutong?

  Feedback from Customers and our Employees

  Тагови производ

   

  Поздравниот подлога воден парк Спреј Јамки за деца

  Име на предметот:  Поздравниот подлога воден парк Спреј Јамки за деца

  Големина (cm):

   OEM

  сертификати:

   CE, ISO14001, ISO18000, ISO9001, ГШ сертификат од TUV компанија од Германија

  материјал:

   А. Пластичните делови: Увезени LLDPE од Кореја Б. пост: Национален стандард галванизиран челик pipeC. Метали: GalvanizedDifferent материјал е достапен на вашето барање.

   предност:

   a.Anti-УВ b.Anti-staticc.Securityd.Environmental protectione.Color не е лесно да исчезнат

    инсталација:

   a.Professional CAD настава, собраниска процедура и случајот со проектот. b.can обезбеди собранието инженери професионалните задокеански

   пакет:

   Plastic parts: bubble bag and pp film; Metal parts: cotton and pp film

   Посебно пакување е на располагање.

  Гаранција:

  1 година.

 • Претходно:
 • Следно:

 • Established in 2003, Mutong is a comprehensive  amusement equipment enterprise which focus on developing, designing, manufacturing, supplying and installing indoor and outdoor recreation equipments.

  After more than 15 years developing, now MUTONG owns production base with area more than 10,000M2.

  Our service:
  1,Theme Children park overall plan:We provide service for real estate, kindergartens, streets, communities, parks, hotels, tourist resorts, water parks and all kinds of theme parks all over the world, including project designing, equipments producing and installation.
  2,Outdoor playground equipments customized service:Parent-child playground, Company League- building playground.
  3,Professional customized slides:We offer customized slides with material stainless steel, fiberglass, plastic, PE and wooden.
  4,Indoor playground design:Indoor playground overall plan, product sales and installation.
  5,Water park equipments:Water park slides, water splash pads, water features, water sprayers including design, sales, manufacture and installation.

  Our advantages:
  -Factory directly price
  -More than 16 years manufacture experience
  - CE, ISO9001:2008,ISO14001,OHSAS18001 standards
  - 56+ Countries
  - Dedicated Product R&D center

  Our product series: Water park equipments; outdoor playground equipments; indoor plaground equipments; fitness equipments; wooden playground equipments etc.

  1525400372(1)

   

  Our certificates:

  mutong certificate

   

  1592385885(1)

  1592385941(1)

  splash pad work shop

  生产

   

   

   

  mutong workshop

  water splash pads machine

  stainless steel slide workshop

  metal splash pads workshop

  https://www.mutongplay.com/company-profile

  splash pad factory

  CI{)UR4``CF87W$E}([HEK9

   

  1592386027(1)

   

  WT0{ZSFM{5Z~@}D4JG$]GZ3

  1592386067(1)

  1592386148(1)

  1592386199(1)

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  WhatsApp Интернет разговор!