Profili i kompanisë

38a0b9231

Shanghai MU Tong Toys Co., Ltd.Innovation is the root.Win-win is the foundation

Shanghai MU Tong Toys Co., Ltd.is located in Shanghai Chedun Industrial Park.It is a comprehensive  enterprises which combines R & D, design, manufacture, sale, installation, service together, produces indoor and outdoor recreation equipment.It devotes itself to provide high quality recreational facilities for real estate, kindergartens, streets, communities, parks, hotels, tourist resorts, water parks and all kinds of theme parks.

Detyra jonë kryesore është që të ndërtojë një sistem të produktit i cili fokusohet në pajisje rekreative shtëpie dhe natyrë, dhe keq fort, dhe pajisje të zgjerimit, si dhe kombinimi i slides, dhe pajisje palestër, dhe parqe, dhe komunitetin facilities.We të krijuar të ndryshme të lartë pajisje me cilësi dëfrim për produktet customers.Our janë eksportuar me sukses në më shumë se 20 vende dhe rajone si Evropa, Rusia, Lindja e Mesme, Azinë Juglindore dhe Afrikë, etc.and një shumë e konsumatorëve besuar dhe vlerësuar forcën tonë products.Strong, përmirësoi industriale

Ne këmbëngulin në teknologji inovative për të fituar tregun dhe duke e bërë fuqi komercializimit teknike për të krijuar të lartë pajisje të ndryshme të cilësisë zbavitës për konsumatorët.

Ne kemi 15 vjet përvojë në prodhimin e pajisjeve shtëpie dhe natyrë rekreacion dhe ne jemi duke bërë përpjekje pandërprerë për të prodhuar standardet më të larta të botës dhe më miqësore me mjedisin, dhe equipment.Today më të sigurt dëfrim, në tregun ndërkombëtar dhe të konsumit gjithnjë kërkojnë mbrojtjen e mjedisit dhe kërkesat e cilësisë së produkteve, dhe ne kemi prezantuar një numër të teknologjisë së mbrojtjes së mjedisit dhe pajisjeve, dhe të integruar të teknologjisë drejtuese në Perëndim dhe Kina, dhe për të qepur dhe fetë dhe bashkoj dhe polish me facilities.Having moderne një shumëllojshmëri të pajisjeve, thjeshtuar platformë operativ dhe personelit profesional, Mu Tong mund të kemi teknologji të teknologjisë së lartë të prodhimit dhe më shumë produkte me cilësi të lartë të cilat janë ndërtuar vazhdimisht dhe punën e papaguar për të ndjekur punën e shkëlqyer të produktit, të cilat mund të siguruar sigurinë e produktit dhe qëndrueshmëri, dhe të çojë risi industrisë dhe përmirësimin industriale .

MuTong provuar botës se ai mund të krijojë mrekullinë e prodhimit modern për të shkuar në një bashkëpunim të ri miqësore me mjedisin zhvillimi i qëndrueshëm path.Strategic, customization profesionale.

Branding është gjithmonë një nga zhvillimi strategjik i MuTong.It vepron në modelin e biznesit zinxhir dhe i përmbahet përfitime të prekshme, cilësi të lartë, koncepti efikas të shërbimeve për të kryer të gjithë teknologjisë ndjekja e shërbimit të produkteve të çdo konsumatorit dhe për të siguruar zgjidhje të përgjithshme përtej imagjinatën e konsumatorëve në përputhje me kërkesat e konsumatorëve, dhe departamenti i para-shitjes projektimit do të kryejë një buxhet të detajuar sipas kërkesave të klientit, dhe departamenti teknik shitja do të organizojmë dizajnin e materialeve dhe të prodhimit në përputhje me kërkesat e projektimit, dhe stafi inxhinieri do të instalojë të produkteve në bazë të marrëveshjes së ndërtimit, dhe personeli pas-shitjes mirëmbajtjes do të mbikëqyrë procesin dhe për të ruajtur produktet, dhe ka inxhinierë profesionistë për të ndihmuar gjatë gjithë kohës.

Pesëmbëdhjetë vjet të përvojave bën MuTong luajtur rol udhëheqës në këtë linjë të biznesit dhe për të krijuar një "aeroplanmbajtëse" e pajisjeve markë globale brendshme dhe te jashtme rekreacion, dhe për të ndërtuar një botë e vet në shumë qytete të famshme dhe pika piktoreske në shtëpi dhe abroad.Among tyre, projekti "parajsë fëmijë" përfshin shesh lojërash ASD fëmijë e Zhejiang Wenling dhe pajisjeve detare rekreacion të Suzhou Xi Lan DE dhe kështu me radhë, dhe pajisje litar teli extension herë Hangzhou katror dhe Fortune Plaza aventurën e Jiangsu Shengze dhe të tjera njohur zonë komerciale si aventurë park.In Përveç kësaj, ka natyrë extensions litar teli të Ningbo dhe pajisjet e jashtme e Longfeng Ligatinave Parku i Daqing Heilongjiang, dhe Outdoor shesh lojërash Sports Leisure Park garancie Song Jia Cheng Shou Xi HU.Brand, dhe themeli i strength.MUTONG krijuar një stil të ri të saj vet në përputhje të lodër amusement certifikimit facilities.International Fëmijëve dhe nderit Si anëtar i Kinës Sporting Federatës Mallrat dhe kineze lodër Shoqatës, MUTONG ka qenë i fërkimit për të forcuar ndërgjegjësimin e menaxhimit të cilësisë dhe të zbatojë standardet më të rrepta të kontrollit të cilësisë dhe për të prodhuar me frymën e ISO, dhe të gjitha produktet janë ISO9001 sistemit të cilësisë kombëtar certifikimit dhe ISO14001 certifikimit ndërkombëtar të sistemit të mbrojtjes së mjedisit dhe ndërkombëtare të sistemit shëndetësor profesioni certifikimit OHSAS dhe miratimin certifikimit CE, dhe ka krijuar sistemin e menaxhimit të cilësisë të sigurisë dhe masa mbrojtëse, e cila ishte siguruar nga popujt Kompania e Sigurimeve të Kinës.

Gjatë viteve, MuTong ka fituar shumë dekorata si 3.15 Kombëtar Integriteti ndërmarrjeve dhe AAA Njësia Demonstration të Cilësisë, reputacion, shërbim në Kinë dhe kineze përtërij markë emrin, dhe e famshme kineze Brand.MuTong vazhdon bërë përparime dhe marrë arritje të reja dhe u bë më konkurruese pajisje shtëpie dhe natyrë rekreative ndërmarrjeve prodhuese dhe një markë me ndikim të fortë globale.

 Për të krijuar reputacionin me cilësi të shkëlqyera dhe të përcakton statusin e ndërmarrjes me strength.To profesionale të krijuar një epokë të re të inovacionit të brand.MUTONG kombëtare do të pushtuar tregun dhe botën dhe do të ndërtojë ndërkombëtarisht markave të famshme dhe për të krijuar një mjedis të shëndetshëm dhe të sigurt argëtuese me ide të pakufizuar të freskëta, dhe do të bëhet paraardhës i projektuesi dhe prodhimin e shesh lojërash për fëmijë në botë.


Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
WhatsApp Chat Online!