• water splash pad
 • indoor trampoline
 • fitness equipment
 • dbe7eb9bcb8bc024f93ebf2fffeddf5
 • e193351d3f427113febf85918a5e85c

Зошто Изберете нас

 • Почитувај

  Почитувај

  Со текот на годините, MuTong има стекнато многу почести како 3,15 национален интегритет претпријатија и ААА демонстрација единица на квалитет, репутација, услуга во Кина и кинескиот Иновативен името на брендот, како и кинески познатиот бренд.
 • сертификација

  сертификација

  Сите производи се ISO9001 националните квалитет систем за сертификација и ISO14001 меѓународна сертификација на системот за заштита на животната средина и меѓународната здравствена окупација систем OHSAS и сертификација CE одобрение
 • serivce

  serivce

  MU Тонг Забава играчки Иновации е root.Win-win е foundation.We инсистира на иновациите технологија за победа на пазарот и изработка на техничка сила комерцијализација да се создадат различни повисок квалитет забавни опрема за клиентите.
 • производ

  производ

  Имаме 15 години искуство во производство на внатрешна и надворешна опрема за рекреација и ние сме прави незапирливата напори за производство на највисоките стандарди во светот, а повеќето еколошки и најсигурен забавни опрема.

ЗА

ни

Established in 2003, Mutong is a comprehensive amusement equipment enterprise which focus on developing, designing, manufacturing, supplying and installing indoor and outdoor recreation equipments.
After more than 15 years developing, now MUTONG owns production base with area more than 10,000M2.

Our service:
1,Theme Children park overall plan:We provide service for real estate, kindergartens, streets, communities, parks, hotels, tourist resorts, water parks and all kinds of theme parks all over the world, including project designing, equipments producing and installation.
2,Outdoor playground equipments customized service:Parent-child playground, Company League- building playground.
3,Professional customized slides:We offer customized slides with material stainless steel, fiberglass, plastic, PE and wooden.
4,Indoor playground design:Indoor playground overall plan, product sales and installation.
5,Water park equipments:Water park slides, water splash pads, water features, water sprayers including design, sales, manufacture and installation.

Гледај Повеќе

Последни вести

 • kids pool spray water splashing zone
  01/08/20

  kids pool spray water splashing zone

  kids pool spray water splashing zone #waterpark #splashpad #kids splashing zone #aqua park #splashing pool  
  Прочитај повеќе
 • New water play pool design for customer from South Africa
  30/07/20

  New water play pool design for customer f...

  New water play pool design for customer from South Africa We offer design service totally according to the project site.
  Прочитај повеќе
 • water house slide for pool-new installation
  30/07/20

  water house slide for pool-new installation

  water house slide for pool-new installation Pool size:600sqm customized #water pool slide, #water park equipment, #water play equipment #splashpad #kids water play zone  
  Прочитај повеќе
 • new built water spray pool kids splash pool
  04/07/20

  new built water spray pool kids splash pool

  new built water spray pool kids splash pool #Water Park Equipment#Aqua Park Equipment#colorful water park equipment#aqua swimming pool We can offer customized service according to your requirement.
  Прочитај повеќе
 • Project address:RED STAR MACALLINE outdoor playground area
  13/06/20

  Project address:RED STAR MACALLINE outdoo...

  Прочитај повеќе
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
WhatsApp Интернет разговор!