Splash Pad Park Water Spray unazore për Kids

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $200-5000/ Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T/T,L/C,D/A,D/P
 • :
 • :
 • Detail Product

  sallë ekspozite

  prodhim

  Pse të zgjidhni Mutong?

  Feedback from Customers and our Employees

  Produkt Tags

   

  Splash Pad Park Water Spray unazore për Kids

  Emri i artikullit:  Splash Pad Park Water Spray unazore për Kids

  Size (cm):

   OEM

  certifikatat:

   CE, ISO14001, ISO18000, ISO9001, GS Certificate nga TUV Kompania e Gjermanisë

  materiali:

   Pjesë A. plastike: LLDPE importuar nga Korea B. Post: standarde galvanizuar National çeliku pipeC. Metalet: material GalvanizedDifferent është në dispozicion në kërkesën tuaj.

   Advantage:

   a.Anti-UV  b.Anti-staticc.Securityd.Environmental protectione.Color nuk është e lehtë të zbehet

    instalimi:

   udhëzim a.Professional CAD, procedura e mbledhjes dhe rasti i projektit. b.can sigurojë inxhinierë kuvendit profesionale huaj

   Paketa:

   Plastic parts: bubble bag and pp film; Metal parts: cotton and pp film

   paketim të veçantë është në dispozicion.

  garanci:

  1 vit.

 • Previous:
 • Tjetër:

 • 阿里巴巴表头更新

  Established in 2003, Mutong is a comprehensive  amusement equipment enterprise which focus on developing, designing, manufacturing, supplying and installing indoor and outdoor recreation equipments.
  After more than 15 years developing, now MUTONG owns production base with area more than 10,000M2.

  Our service:
  1,Theme Children park overall plan:We provide service for real estate, kindergartens, streets, communities, parks, hotels, tourist resorts, water parks and all kinds of theme parks all over the world, including project designing, equipments producing and installation.
  2,Outdoor playground equipments customized service:Parent-child playground, Company League- building playground.
  3,Professional customized slides:We offer customized slides with material stainless steel, fiberglass, plastic, PE and wooden.
  4,Indoor playground design:Indoor playground overall plan, product sales and installation.
  5,Water park equipments:Water park slides, water splash pads, water features, water sprayers including design, sales, manufacture and installation.

  Our advantages:
  -Factory directly price
  -More than 16 years manufacture experience
  - CE, ISO9001:2008,ISO14001,OHSAS18001 standards
  - 56+ Countries
  - Dedicated Product R&D center

  Our product series: Water park equipments; outdoor playground equipments; indoor plaground equipments; fitness equipments; wooden playground equipments etc.

  1525400372(1)

   

  Our certificates:

  2345_image_file_copy_13

   

  2LGBF25R_2$6H9$KKIVPS1S

  工厂 生产 牧童 车间

  CI{)UR4``CF87W$E}([HEK9

   

   

  WT0{ZSFM{5Z~@}D4JG$]GZ3

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Chat Online!